Anasayfa
Metalldetektor XP G-MAXX II Multiton

4,6 arama frekansı hızı sayesinde G-Maxx madeni pata ve değişik tür topraklarda farklı hedefte maden araması yapabileceğiniz çok yönlü bir dedektördür.

Ayarlarda var olan pek çok farklı seçenek şansı, arama yapmak istediğiniz zeminin özelliklerine göre Çoklu- Ayar Modu ve Demir Seviyesi ayarları sayesinde makinenizi istediğiniz özelliklere göre ayarlayabilmenizi sağlar.

Anlık Ses sinyallerini, LCD ekrana tercih ettik çünkü insan kulağının olağanüstü özelliklerinden faydalanmayı amaçladık.

LCD ekran, gerçek zamanlı bir cevap erme oluşturamaz ve çok kısa ve diğer sinyallere çok yakın olan küçük sinyalleri yakalayamaz

G-Maxx ses sinyalleri duyulması en zor sinyallerin bile tam zamanlı verilerinin elde edilmesini sağlar.

Dedektörlerimiz, geniş arama başlıkları( Çiftli D) içerir çünkü bu bobin şekil zeminlerin daha iyi incelenmesizi sağlar.

Aracımızın güçlülüğü ve çalışma kalitesine hayran kalacaksınız.Çünkü maden dedektörleri genellikle zorlu koşullarda çalışamazken, biz en duyarlı bölümleri bile düşündük.G-Maxx, kaliteli paça ve maddelerden yapılmıştır bu sayede XP dedektörünüze maksimum yararlı bir hayat garanti eder.

Multi-Ton(Çok Sesli) Bilgileri

Çok sesli modunda sinyal tonları bulunan maddeye göre değişiklik gösterir.Sinyal tonu ise iletkenlik, yüksek iletkenliğe göre değişik.İletkenlik artında ses tonu da yükselir.

Demirin, hiçbir hata olmadan bulunabilecek bir özel sinyali vardır.Bunu, alçak-tonlu bir ses ayarıyla(demir ayarı) belirledik, bu sayede sesi daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.Ses ayarı yalnızca demire uyarlanmış alçak-tonlu sesleri etkiler.Bu ton ayarlamaları, gelişmiş incelemelere ve arama yapılan alanın daha iyi anlaşılmasına yol açar; mesela daha önce insan müdahalesine uğramış yerler.Aynı zamnda geniş demir yığınlarının bulunmasını da kolaylaştırır(eski silahlar gibi…).Herkes onun bir yararını görecektir.

Bu üç ana tona ek olarak, G-Maxx’ın bir başka avantajlı özelliği daha vardır: orta kategoriye ait hedefler için eş zamanlı farklı tonlar üretebilir.kulaklarınız bu ses çokluğuna hemen alışacaktır.Bulunması genellikle güç olan orta büyüklükteki demir yığınları eşzamanlı olarak alçak/orta/yüksek tonda sinyallerle belirlenilebilir(yüksek tonda sinyal veren çok büyük demir yığınları hariç).Kulağınızın farklı tonlara alışması çok az zamanınızı alacaktır.

Eğer bu çoklu sesler sizi rahatsız ederse, bu özelliği kapatıp Gol Maxx’ı geleneksel dedektörler gibi teksesli olarak kullanabilirsiniz.Bunu yapmak için, DISCRI potansiyelmetre’yi 3 yada 4’e ayarlayarak tek tonda demir madenlerini tespit etmesini engelleyebilirsiniz.

 

KALİTE

-Çift D Geniş Tarama, 22,5, bobin kaplaması sayesinde su geçirmez.

-Hareketle oluşan baskılara dayanıklı, çift elektro manyetik kollu yeni kablo

-hareket baskılarına dayanıklı, kalıba alınmış, tamamen su geçirmez yeni metal iletken XP

-Hafif, çok sağlam ABS elektronik kutusu.Maksimum rahatlık için kutu bele takılabilir.Omza da asılabilir..

-Hafif, mükemmel balanslı dedektör.

-Çok dayanıklı kolluk

-Üç parça gövde

-Alçak fiberglas borusu

 

 

ÖZELLİKLER

-Frekans:4,6kHz

-Tek-tonlu ve çoklu-ton modu

-Demir seviyesi ayarı

-Susturucu Kapama:3 konumlu

-Güç:8 Alkalin Bataryası 1.5 Volt AA yada şarj edilebilir NICD kabı

-Batarya ömrü:Alkalin:40 saat, Batarya:10 saat

-Batarya zayıf sinyali.

Bele takılan çantası, FX-01 hoparlör ve bobin kaplama ile birlikte verilir.

AKSESUARLAR

NiCd Bataryaları

-12 Voltluk Şarj

-24/11 Oval Arama Bobini, 27 cm enerjiye sahip DD arama bobini

 

GARANTİ

-Elektronik:İki yıl parça ve çalışma garantisi

-Arama bobini:1 yıl parça ve çalışma garantisi