Anasayfa arrow Sıkça Sorulan Sorular
Soru Sorma Formu

 

» Sipariş verdiğim cihazım  ne kadar sürede elimde olur ?

 

Sipariş ve teslimat koşullarımızda da yer aldığı gibi bu siparişi verdiğiniz zamana ve bulunduğunuz ile ve ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin İstanbul`dan sipariş verildiğinde ürün stoklarımızda mevcut ise aynı gün akşam kargoya verilir ve genellikle 1yada 3 gün sonra adresinize teslim edilir.Almanya dan veya Amerika dan sipariş yapıldığın dan 3-4 hafta içerisin de teslim edilir..

 

 

» Sitenizde arayıp bulmadığım ürünleri  cihazları bulmamda nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

 

www.teknodetektor24.com - ve www.golddetektor.com ile  gerek sitemizde gerekse bizim haricimizde  bulamadığınız her tür define arama cihaz nı  sizin için temin etmeye çalışırız. Bunun için www.teknodetektor24.com sayfasını ziyaret edip bilgi formu nu doldurmanız yeterli olacaktır. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için …cihaz  ismi ve marka hangi ülke de   gibi bilginiz olan konuları bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

 

 

» Aradığım aleti – cihazı  sitenizde buldum ama açıklaması ve fiyatlandırması konusunda bir teredtütüm  var. Bilgilerin doğruluğunu nasıl teyid edebilirim ?

 

Herhangi bir cihazın – aletin  açıklamasının yetersiz, eksik veya yanlış olduğunu düşündüğünüz veya fiyat bilgilerinde sorun olduğu kanaatindeyseniz bize E posta Formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Danışmanımız  en kısa zamanda ilgili cihazın aletin  bilgilerini kontrol edip size e posta yoluyla cevap vereceklerdir.

 

 

» Sitenizden Kredi Kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenli ?

 

www.golddetektor.com firması   sadece kredi kartı ile Almanya daki müşteriler için satış yapmaktadır.Yakın bir zaman da Ankara ya  ve ya İstanbul la ofislerimiz açılacaktır..Türkiye de de kredi Kartı ile de  satışlarımız yapılacak

 

 

» Ön sipariş verdiğim zaman bedeli Kredi Kartımdan çekiliyor mu ?

 

 ( Almanya için ) Hayır. Ön sipariş stokta bulunmayan, hazırlanan, satış dışı olan cihazlara  yönelik yaptığınız taleplerdir.Ürün  satışta olduğunda size gelen bilgi e postasını takip ederek sitemizden alışverişinizi tamamlamanız gerekecektir.

 

 

 

» SİPARİŞ   yapacağım  ürün  için   hangi bankaya ve hesap no ya  ödeme  yapmam gerekiyor ?

   Banka Hesap No.ları:

   Murat Usluoğlu

   T.İş Bankası, DEVREK Şubesi 7623 - 368092 euro olarak ödeme yapılır.

Banka havalesi ile: Sipariş tutarı banka hesabımıza yatırıldıktan sonra siparişiniz Almanya dan 7 ila 15 gün içerisin de derhal  gönderilir. Lütfen sipariş yapmadan önce Türkiye'de veya ALMANYA daki  satış görevlileri ile mutlaka bilgi alınız.. Türk Danışma Hattı: 0049.209.9513432  Cep: 0049.176.22259844   BİLGİ ALINIZ.

 

 

  » Havale ile siparişlerimde havale işlemini kaç gün içerisinde yapmam gerekiyor ?                                                    

…..7 gün içerisinde havalesi gerçekleşmeyen siparişleriniz iptal edilen siparişlere alınmaktadır.

 

 

 

TÜRKİYE DEN  yapacağım sipariş için kargo ve gümrük ücretlerini  müşterimi ödeyecek.?                                      

Bazı istisnalar da gümrük den muaf tutular..değeri 400 dolara kadara gümrük ücreti ödenmez. Ama kargo ücreti müşteriye aitdir.Türkiye de gümrük yasal olarak % de 20 gümrük vergisi sizden talep edilir. Ürün bedeli ni ne kadar bedeli oldugunu mutlaka önceden bilgi alınız.