Anasayfa arrow Garanti

GARANTİ

 

Tüm ürünlerimiz Alan tarama   Toprak altı görüntüleme cihazını satın alma tarihinden  itibaren (2) yıl (24) aylık  bir süre için, malzeme  ve işleme hataları bulunmadığını garanti ederiz.Bizim tek yükümlülüğümüz bozuk bir algılayıcının yeni veya revize edilmiş bir ünite ile değiş tokuş edilmesi durumunda mevcuttur.Bu garanti yalnız orijinal alıcıya aittir ve devredilemeyeceği gibi ilave donanım veya bir kerelik alınan aksesuarları kapsamaz. Ürünün, kullanma talimatına uygun şekilde kullanıldığı sürece, yazılı olarak açıklanan amaçlara ve belirtilere uygun olduğunu garanti ederiz. Ürünün kullanma talimatında belirtilen şeklin dışında kullanılması durumunda ,garanti geçersizdir.

Firmamız  Tarafından imal edilmeyen  orijinal parçalarının kullanımında kısmen veya tümüyle işleme performanssının etkilenmesi haricinde, Cihazlarımız ve  Alan tarama  alğılayacılarının talimatlara göre durumunda , işleme performansını garanti ederiz.

Ne kesin ne de zımni, ticari verimliliği veya belirli bir amaca uygunluğu dahil olmak üzere başka bir garantisi yoktur.Bu garanti,ihlal durumlarında geçerliliğini kaybeder.

Doğrudan doğruya, tesadüfü veya  sonradan oluşan hasarlar için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Modifikasyonlar, değişiklikler veya kötüye kullanım veya bizim yetkili temsilcimiz olmayan şahıslar tarafından alınan servis garantiyi geçersiz kılabilir.

Garanti altında değiştirme

Alman  Gold dedektor firması satılan tüm ürünlerimiz ve  toprak altı algılayıcınızın garanti süresi dahilinde değiştirilmesi gerekiyorsa,lütfen müşteri hizmetlerine haber veriniz.İrtibat bilgileri ( Kullanım Kılavuzu) nun son sayfasındadır.   

 

Sayın Bay/Bayan, müşterimiz Garanti belgenizi kaybetmeniz durumunda bizdeki kayıtlarınız

Mevcut oldugundan bu konuda endişeye kapılmayınız.