MAGNACAST 5000

Magnacast 5000 İleri Gauss Metal Dedektörü:    Magnacast    5000 İleri Gauss Uzak Alan Tarama Sistemi, dedektör serisinden  İLERİ GAUSS’un son versiyonudur.Ciddi, profesyonel deneyimlerde define avcılarının sistemini İLERİ GAUSSA teknolojisiyle birleştirdi.

 

Bu en son icadımız olan ‘TARAMA SİLAHI’, alıcı anten ve ayarlanılabilen güç seviyesini kolaylaştıran ve sistemi yakın ve uzak alanlı aramalarında görmenizi sağlayan bir araçtır.aynı zamanda Vernell Elektronik tarafından üretilen ANORMAL DEVRE BELİRLEYİCİ’ni de geri getiriyor.Bu, kullanılması şaşırtıcı derecede kolay, tam donanımlı elektronik ses ve görüntü sağlayan bir tarama sistemidir.

 

Alıcıya bir konuşma cihazı takılmıştır, bu sayede kullanıcının kulaklıkları takmasına gerek kalmaz.Standart verici Vernell Standart Altı Elementi’yle birleştirilmiştir ancak daha sonra ek işlemler için diğer elementler de eklenebilir.

 

Bu metal dedektörü,düzgün alimünyum durumlarda tamamen otomatik çalışır ve dikili anten vericisi, boyuna takılan verici, ‘tarama tüfeği’,100V kapasiteli şarj edilebilir pil bataryası, işaret bayrakları ve kullanıcı ayarlarını kapsar.

 

Ürünlerimizi görmek için tıklayın.

 

Vernell™ ElectronicsVernell Elektronik 1977de V,R.Rose tarafından Florida Sarasota’da bulundu.Rose, elektronik ve elektronik araştırma alanında elli yıldan uzun bir tecrübeye sahipti.Elektronik kariyerine A.B.D’de, radyo radar mühendisi olduğu Hava Kuvvetleri’nde başladı.RCA Elektronik Mühendislik okulundan lisanslı Elektronik Mühendisi olarak mezun olduktan sonra j-hızla gelişen televizyon alanına atıldı.

Sonraki birkaç yıl içerisinde, elektronik araştırma ve gelişim alanında çeşitli pek çok alanda yer aldı.Sanayi ve tüketici kullanımı için pek çok ürün üretti yada üretimine yardımcı oldu.

 

 

Bay Rose on yıl boyunca çok ilkel teknolojideki ilk metal dedektörlerini geliştirmeyle uğraştıktan sonra 1977’de Vernell Eloktronik’i kurdu.

1981de Bay Rose ve ortakları günümüzde kullanılan Vr serilerinin alt yapısını oluşturan geniş alan duyarlılığına sahip Elektronik Ayrın Teknolojisini geliştirdiler.

 

1997de Bay Rose Vernell’in günlük işlerini günümüz çalışanları olan kızı ve damadı Wiiliam ve Glenda Dunning’e devretti.Bay Rose. hala Vernell’de araştırma, geliştirme ve destek başkanlığında oldukça aktiftir.

Vernell Firması müşterilerine yetmiş beş yıllık tecrübesinin ürünlerini sunar.Ürün çeşitliliğimizi geliştirmek ve yenilemek, müşterilerimizin define avındaki tarayıcı ihtiyaçalarını karşılamak için yeni istemler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Ürünleri görmek için tıklayın.

 

Fiyatı 4.150 £