Anasayfa
Wadi

WADI - ELECTROMAGNETIC VLF

WADI/VLF elektrik iletkenlik ayrılığını inceleyen  uzakta durak kaynak içeren yapay elektromanyetik aygıttır (Görüntü 17). Yeryüzüne yayılmış, çıkış gücü 350 ile 30 kHz arasında değişen elektromanyetik  iletişim vericilerinin ürettiği alanın, iletken süreksizlikte oluşturduğu ikincil alanın (Eddy) gerçel, (% IP), sanal (% IP) ve akım yoğunluğu  (SIGMA) değerlerini ölçer. Bilgisayar denetimli olup ölçme aralığı, doğrultu boyu ve tarama alanı önceden tanımlanabilir ve ölçü sonucu ve anında WADI ekranından görüntüler ve anında değerlendirme yapılabilir.Vericiyi gücü ve sinyal geliş yönüne göre frekans taraması yaparak ya kendi ya da kullanıcıya seçtirebilir. Tüm verileri kendi belleğine toplar ve çağrıldığında çizime döker.Değerlendirme yazılımı ayrıca vardı. Ölçü tek kişi ile yaklaşık bir noktada 10 saniye hızla alınır.

Uygulama Alanları: Gevşek kuşakların, yanal süreksizliklerin yeri, iletken ve dirençli süreksizlik aramaları, sülfürik ya da mıknatıslanır, iletken maden aramaları, kaya ortamlarında su aramaları, arkeolojik kalıntılar, gömü, yeraltı boruları ve su yolları, yeraltı boşlukları, kırıklar (fay), yeraltı jeolojik haritalaması, dokunak eğimleri ve yönlerini bulmada kullanılır.

Dikkat bu ürünümüz sadece jeoloji mühendislerinin kullanamı  ve arkeloji konuların da yer altı haritalama gibi çalışmalarda kullanabilineçeğini önemli duydururuz  ..

Bu ürünün TESLİM SÜRESİ  .iki ay kadar  zaman da müşteriye teslim edilir ..

Sadece  Mühendislik proje alanında ki uzmanların kullanabilenceği bir üründür.  

Detaylı bilgi için bizden bilgi alabilirsiniz…   

Türkiye Teslim Fiatı. 19.300.euro dır..