Anasayfa arrow Radarlar arrow Emfad UG12-Pro
Emfad UG12-Pro

EMFAD®-UG12-PRO Infomaterial

EMFAD® -PRO.SENSOR - BİLGİLERİ

EMFAD PRO SENSOR  - Bilgi alma sistemidir..Evvelki modeli Emfad ug12.x 4 ..de geliştirilmiş kullanım programı Yeni yüzyılın arama teknolojisidir.Size yer arama ( Toprak Altı Görüntüleme ) EMFAD  PRO SENSOR - ru .takdim etmekten dolayı kıvanc duymaktayız.Bu harika Teknik, size en geniş yer tarama cıhaz sistemini sunmaktadır..Arkeolojik enstitülerin ünifersitelerin arkelojik araştırmalarında  yada eski tarihi eser bulunması için geliştirilmiş, profesyonelce yada hobi için define  aramak isteyen arayıcıları için geliştirilmiş bir üründür.Derinlige12 metre kadar yer kütlesi ,bu  cıhaz sayesinde gözlemlenebilir.Bilgisayara koployu direk olarak baglantı yapılır tarama yapılan arazi alanı hafızaya alınır ölcümler böylece zaman gecmeden anında ekranda degerlendirilir.

Hafızaya alınmış bilgiler cıkarılsa dahi silinmez .Ölcümleri saniye başı otomatik yada istenirse manuel olarak da yapılabilir.Yüzey tahlili derinlik ölcümü bilgiyi hafızaya alma

…………………………………………………………………………………………………

EMFAD® -PRO.SENSOR .NE İŞE YARAR

Cıhazın üstünde ki digital gösterge ile toprak altın daki yaklaşık 12 metre derinlikdeki metal objeleri ve sayısal oran degerinde gösteriri. Metal parcalar dışın da  magaralar oyuklu alanlar dolğulu alanlar tünel boşluklarını bullunmasını kolaylaştırır.

Bu cıhaz tamamıyla mühendislik şaheseridir ..Günümüz teknolojsin sınıfın da en iyi ürünlerindendir.

……………………………………………………………………………………………

EMFAD® -PRO.SENSOR . DAKİ FARKLI OLAN NEDİR

Bu cıhaz elektro magnetic impuls teknigi ile calışır .İstenilen secilen alana göre ayarlama yapılabilir.Bu teknigin geoelektirik ve magnetik tekniklere göre üstünlüklerivardır .örnek olarak daha hızlı ve kesindir.Aetin kullanımı çok basıt ve randımanlıdır.hayatında bilgisayar kullanmamış şahıslar dahi kullanabilir .Aletin büyük bir hafızası vardır,bu hafıza sayesinde mikroprosesor aracılıgı ile gelen tüm datalar hafızıya alınır sensor sayesinde tüm bilgileri bilgisayara aktarabilinir.Bu bilgileri leptop ve ya bilgisayarda 3 d boyutlu gözlenebilir..

EMFAD®-UG12PRO örneğini hemde  bir ölçüm örneğini (EMFADâ - ScanPRO  yazılımında anlatıldığı gibi 23, 4kHz ve 77,5 kHz frekanslarıyla bir kanalın algılanması) göstermektedir.


Messung mit 23,4 kHz


Geçmişde Emfad ug12 x4..le bulunan mağara   Messung mit 77,5 kHz


Messung mit 56,4 khz   

 

Yedi metre derindeki boşluk gözlendi..   

Genel tekniki bilgi

·   Pasif elektromanyetik ölçüm metodu

·   Yabancı kanalla kaydedilen ölçüm kaydedimi: 130 kHz; 77,5 kHz; 23,4 kHz

·   (seçmeli) özel kanalla kaydedilen ölçüm kaydedimi: 33 kHz

·   Mikroişlemci kontrollü ölçüm kaydedimi:

    Otomatik: 1 ölçüm değeri/saniye  sürekli ölçüm değeri kaydedimiyle

    Manuel (el ile): her ölçüm noktasında manuel dürtü (basma), kaydetme otomatikman gelişir

·   Ölçüm sıklığı: otomatik ölçüm kaydediminde adım uzunluğuna ve profil aralığına bağlıdır

Ölçüm derinliği: - gözden geçirme ölçümü >= 12 m - ölçüm detayları 12 m ye kadar

      * Çözünürlük: 10 Bit/8V

Ebatlar/ ağırlık: 51x27x11 cm / 5 kg

Güç: 2 x 12 V (2x10 AA MH-Batarya) ile ortalama çalışma süresi 6-10 saat, LCD aydınlatma çalışımına ve kulaklığa bağlı olarak

Çalışma ısısı: -20O bis +55O C

Bilgi işlem: EMFADâ - ScanPRO yazılımı ile 2D ve 3D-Grafiklerin açıklanması, modellenmesi, belgelenmesi ve yazdırılması anlatımı.

Veri çıkışı: Golden yazılımdan tüm proğramlarda olduğu gibi Microsoftâ-EXCEL , SURFER de   çalışması ve belgelenmesi ve ASCII-Verilerinin  işlenebilmesi.

RS-232 yada  USB  eklentisi ile Notebook veya PC ye EMFAD®-UG12PRO‘ dan Veri aktarımı

Ürün içeriği: EMFADâ -ScanPRO yazılımı ve EMFAD®-UG12PRO  

EMFAD UG pro nun yüksek degerde profesyanal cihaz olup toprak altında gömülmüş degerli nesneler  ve yer altı boşluklarının  aranıp bulunması amacına adeal uygunluk gösterir .Küçük veele olup ekstrem büyüklükdeki derinliklere erişebilir..  

…………………………………………………………………………………………………..

İhracat fiyatımız 12.450 Euro kdv hariç

Türkiye deki  müşterilerimiz den kdv . alınmamaktadır .Biz ürünü Almanya'dan Türkiye'ye karko ile gönderdigimiz de Türkiye  gümrük masrafları müşteriye aitdir.Veya Almanya da ki yakınlarınız beraberin de Türkiye ye Gümrüksüz götürebilirler.

Lütfen ürün hakkın da  detaylı bilgi için www.golddetektor.com  dan bilgi alınız..